Zapraszamy w imieniu Centrum Transferu Technologii AGH oraz InnoAGH na cykl szkoleń pod nazwą Akademia Przedsiębiorczości, poświęconych szeroko pojętej przedsiębiorczości oraz własności intelektualnej.

Są to szkolenia IP w pigułce (16.03), Jak AGH wspiera przedsiębiorczość studenta (23.03) oraz Spółka z o.o. narzędziem rozwoju Twojego pomysłu (30.03). Szczegóły powyższych szkoleń można znaleźć tutaj.

W tym miesiącu będzie miało miejsce jeszcze jedno, tak jak w przypadku szkoleń z prowadzenia grantów, obowiązkowe szkolenie dla członków grantowych zespołów kołowych, a mianowicie Szkolenie BHP. Jego termin powinien być znany w ciągu najbliższych dni. Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach 🙂