Z wielką radością przekazujemy informację o kolejnych sukcesach (tak, w liczbie mnogiej :-)) naszych wspaniałych kół naukowych.

KN Integra i ich roboty Zebulon, Zebulon 2.0 oraz  F1TENTH znalazły się na podium XIII Zawodów Robotycznych Robotic Arena, które odbyły się w Wrocławiu. Serdeczne Gratulacje dla KN Integra i ich:
– Zebulon 2.0 – za I miejsce w konkurencji RoboSprint,
– Zebulon – za III miejsce w konkurencji RoboSprint,
– 
F1TENTH – za III miejsce w konkurencji Formuła 1/10.
Szczegóły można znaleźć np. pod http://www.integra.agh.edu.pl/osiagniecia-kn-integra-xiii-edycji-zawodow-roboticarena/.
Wielkie Brawa także dla KN AGH SolarBoat, które w zawodach łodzi autonomicznych RoboBoat, zdobyło za swoją pracę i wyniki swej łodzi R.O.B.U.R. wyróżnienie Judges Award Dedication. Szczegóły można znaleźć np. pod https://www.agh.edu.pl/studenci/aktualnosci/info/article/autonomiczna-lodz-robur-po-raz-pierwszy-wystartowala-w-zawodach/.
Wielkie Gratulacje Kolistki i Koliści.
Trzymamy także kciuki za kolejne fantastyczne, starty, wyniki i laury (z moooocno trzymanymi kciukami czekamy np. na wieści od AGH Space Systems, którzy w tym czasie walczą w finale Spaceport America Cup oraz od AGH Solar Boat, startujących w dziewiątej edycji Monaco Energy Boat Challenge 2022). Nie omieszkajcie się nimi pochwalić i podzielić z nami.