W nawiązaniu do wcześniejszych zapowiedzi wracamy z pierwszymi informacjami dotyczącymi zaawansowanego szkolenia z BHP, dla liderów kołowych projektów, głównie Grantów Rektora oraz dla opiekunów kół naukowych.

Ze względu na zbliżającą się przerwę świąteczną, a także bardzo dużą ilość szkoleń okresowych dla pracowników, które Sekcja BHP musi (obowiązek ustawowy) przeprowadzić w kwietniu, ustaliliśmy wstępnie, że szkolenie odbędzie się na początku maja, ze wstępnym terminem 9.05 o godz. 16:00 w paw. U2. Będziemy jeszcze potwierdzać ten termin, a przede wszystkim dookreślimy szczegóły organizacyjne wydarzenia. Niezależnie od tego proponujemy natomiast już wstępnie zarezerwowanie sobie tego terminu w kalendarzu.