Jak doskonale wiemy merytoryczną częścią podsumowania i przyjęcia projektów grantowych są wystąpienia kół w trakcie XXIII Konferencja Studenckich Kół Naukowych AGH w Bartkowej, która w tym roku odbędzie się w dniach 19-21.09.2017.

Szczegóły dotyczące zgłoszeń, wsytąpień i wyjazdów muszą być odpowiednio oprcacowane, stąd też zapraszamykoła naukowe o przesyłanie do mnie do zgłoszeń studentów chętnych z naszego pionu do przystąpienia do tego Komitetu i przede wszystkim działania w nim. Zgłoszenia drogą mailową (bogacz@agh.edu.pl) prosimy przesyłać do 25.09. Prosimy o zawarcie w nich zakresu działania, który dana osoba planuje jako swą zasadniczą kompetencje w KOKategorie działań, to: grafika, edycja tekstów, planowanie (w tym działania z liczbami) oraz logistyka.