W imieniu AGH oraz Pana Witold Mianowskiego – managera w Bonnier Business Polska (wydawcy Pulsu Biznesu) niezmiernie miło nam przekazać, że od początku roku akademickiego studenci Akademii mają bezpłatny i nieograniczony dostęp do subskrypcji dziennika „Puls Biznesu”.

Poniżej przedstawiamy zaproszenie do subskrypcji, które przesyła do braci studenckiej AGH Pan Witold oraz Pani Marzena Stupkiewicz-Miry z Działu Spraw Studenckich AGH:
Od początku roku akademickiego studenci AGH mają bezpłatny i nieograniczony dostęp do subskrypcji dziennika „Puls Biznesu”, który jest wiarygodnym źródłem najważniejszych informacji biznesowych, analiz, podcastów i wielu innych zasobów. „Puls Biznesu” codziennie publikuje ponad sto najważniejszych informacji ze świata gospodarki, biznesu, finansów, ekskluzywne newsy z polskich i zagranicznych firm, których nie ma w innych mediach.
Budownictwo, architektura, energetyka, elektronika czy transport stanowią istotną część tradycyjnej gospodarki. Obok nich mocno rosną kolejne, m.in. biotechnologia, inżynieria internetu rzeczy, analiza danych, cyberbezpieczeństwo, elektromobilność, które wyznaczają nowe kierunki rozwoju, i to one odgrywają coraz większą rolę w polskim biznesie. „Puls Biznesu” przygląda się im z wielką uwagą. Śledzi trendy, działania największych firm i technologicznych start-upów, a także programy finansowania nowatorskich rozwiązań i wprowadzania ich na rynek. Obserwuje i opisuje międzynarodowe sukcesy polskich badaczy – w tym te, które odnoszą zespoły studentów polskich uczelni technicznych.
Aby dać możliwość poznania realiów świata ekonomii i zarządzania oraz dostarczyć inspiracji do kolejnych pomysłów, które przerodzą się w udane wdrożenia, od października dziennik „Puls Biznesu” jest dostępny bezpłatnie dla studentów Akademii Górniczo-Hutniczej. Warto dołączyć do grona stałych czytelników dziennika. Dzięki codziennej lekturze „Pulsu Biznesu” zyskujecie możliwość uzupełnienia technicznej wiedzy wynoszonej z murów AGH. Realny świat ekonomii i zarządzania, który poznacie na naszych łamach, idealnie przygotuje Was do wejścia na rynek pracy i prowadzenia w przyszłości własnych projektów. „Puls Biznesu” może pomóc Wam w karierze zawodowej, a najlepszym w znalezieniu inwestora, który sfinansuje realizację biznesowych pomysłów. Bezpłatny dostęp do treści to ciekawa wartość dodana dla studentów – przedsiębiorcy za prenumeratę w pakiecie Premium płacą ok. 1000 zł rocznie, dzięki współpracy uczelni, „PB” i partnera – Grupy LOTOS, dostęp dla Was jest bezpłatny.
Aby jak najwięcej studentów mogło skorzystać z bezpłatnej subskrypcji, zwracam się w wielką prośbą o zamieszczenie informacji o akcji AGH, „Pulsu Biznesu” i Grupy LOTOS na Waszym facebookowym fanpage’u, na zamkniętych grupach dla poszczególnych roczników lub w innych miejscach, z których taka informacja mogłaby dotrzeć do jak największego grona studentów.
Dostęp do treści jest możliwy po zalogowaniu na stronie pb.pl/agh. Załączamy kilka grafik do użycia jako ilustracje towarzyszące wpisom informującym o bezpłatnym dostępie PB dla AGH.
Zachęcamy także do bezpośredniej współpracy z „Pulsem Biznesu”. Jeśli studenci AGH – samorząd czy też działające w Akademii koła naukowe bądź inne organizacje – przygotowują ciekawe projekty – seminaria, webinaria, konferencje, targi – przy których widziałyby dziennik „Puls Biznesu” w gronie patronów medialnych – prosimy wysyłać oferty współpracy do Witolda Mianowskiego na adres w.mianowski@pb.pl.