W dniu 24 października w godz. 12:00 – 13:30 odbędzie się otwarte szkolenie dla kół naukowych z zakresu rozliczania Grantów Rektora oraz innych projektów studenckich w roku 2019. Szkolenie będzie miało miejsce w Auli Centrum Dydaktyki (paw. U2).

Obok szkolenia, w dniach 25 i 26 października odbędą się również warsztaty, które będą prowadzone w małych grupach,rozpoczynając się kolejno o godzinach 9:45, 11:30 i 13:15 (zarówno w czwartek, jak i piątek). Miejsce spotkania zostanie podane do wiadomości w późniejszym terminie. Założona ilość miejsc na warsztatach to max. 15 os., w związku z tym prosimy, aby zainteresowane osoby zapisywały się już teraz mailowo pod adresem: hladik@agh.edu.pl. Warsztaty obejmą tematykę tworzenia preliminarzy od podstaw, zasady finansowania projektów, podstawowe zasady Prawa Zamówień Publicznych oraz ich praktyczne zastosowanie, podstawy procedury przeprowadzenia przetargu, zagadnienia zakupów zagranicznych, rozliczenia końcowe projektu.