Zgodnie z naszą już 58-o letnią tradycją, czas rozpocząć oficjalne przygotowania do naszego największego naukowego święta studenckiego, którym jest Konferencja Studenckich Kół Naukowych Pionu Górniczego AGH. Jej 59 edycja odbędzie się w tym roku  6 grudnia.

Ostateczny termin zgłoszeń wypadnie prawdopodobnie w okolicach 20-25 listopada. Serdecznie zapraszając do udziału proponujemy, by podstawowe elementy związane z organizacją, sposób zbierania zgłoszeń, przedstawiania publikacji, a także systematyki terminów były podobne do sposobu działania, który uruchomiliśmy w ubiegłym roku.  Proponujemy omówienie tej kwestii szczegółowo na wspólnym spotkaniu, które odbędzie się w październiku. O dokładny terminie będziemy Państwa informować!