Wracając jeszcze do podsumowania 23. Konferencji Studenckiego Ruchu Naukowego w Bartkowej za niezwykle ciekawe uznajemy wystąpienia gości konferencji.
Byli to:

• Pan prof. dr hab. inż. Jacek Cieślik (z wystąpieniem „100 lat od mglistej nadziei do sukcesu”),
  • Anna Żmuda-Muszyńska i Maciej Myśliwiec (z wystąpieniem „Zróbmy razem Burzę Mózgów”),
  • Robert Salisz (z wystąpieniem „Współpraca Muzeum Inżynierii Miejskiej ze Studenckimi Kołami Naukowymi AGH).

Burza Mózgów, to bowiem jeden z projektów AGH z okazji 100-lecia uczelni, skierowany do społeczności Krakowa, który będzie się rozgrywał się w Klubie Studio 29 maja 2019. Będzie on pokazem projektów kół naukowych. By się w nim naleźć należy zgłosić swój wstępny akces, pisząc do 17 listopada wstępne zgłoszenie z opisem projektu na maciej.mysliwiec@agh.edu.pl.

Wystąpienie Pana Dyrektora Salisza, to natomiast wstęp do zakrojonej mamy nadzieję w przyszłości na szeroką skalę współpracy kół naukowych AGH z Muzeum Inżynierii Miejskiej. O jej rozwoju w zakresie strukturyzowanym będziemy informować w mamy nadzieję niedalekiej przyszłości, natomiast wszystkim chętnym, szukającym indywidualnej współpracy z Muzeum przekazujemy bezpośredni kontakt do Pana Dyrektora Roberta Salisza, który występował w Bartkowej (robert.salisz@mim-krakow.pl, (12)4286600).

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy :-).