W imieniu Prezesa InnoAGH – Pana dr inż. Dominika Kowala pragniemy Państwa zainteresować projektami z zakresu przedsiębiorczości akademickiej, w tym dla studentów, realizowanymi przez InnoAGH:

rusza nabór do kolejnej edycji warsztatów z przedsiębiorczości „Zbuduj swój start-up”. Jest to ciekawa propozycja warsztatu prowadzonego w formule case studies, w oparciu o pomysły osób/zespołów uczestniczących. Każdy z uczestników pracuje nad swoim tematem i ma szanse uzyskać profesjonalną wiedzę i doradztwo w odniesieniu do swojego własnego przedsięwzięcia. W warsztatach mogą uczestniczyć osoby/zespoły niezależnie od etapu dojrzałości przedsięwzięcia (pomysł, prowadzone działania przygotowawcze, istniejąca spółka).

działa projekt e-Pionier, który umożliwia sfinansowanie akceleracji ciekawych projektów innowacyjnych, zespołów rozwiązujących unikalne problemy społeczno-gospodarcze zgłaszane przez jednostki administracji publicznej (JAP). Wybrane zespoły mogą liczyć na finansowanie na budowę Minimum Viable Product (MVP) – podstawową wersję produktu lub usługi realizujące zamierzoną funkcję.

InnoAGH serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące obu powyższych projektów, które odbędzie się 4.11 (poniedziałek) o godz. 15:00 w Bibliotece Głównej AGH. Jego szczegóły można znaleźć pod http://www.innoagh.pl/aktualnosci/info/article/oferta-innoagh-dla-studentow-doktorantow-i-naukowcow-spotkanie-informacyjne/

Kategorie: Zaproszenia