W ślad za wcześniejszymi informacjami i za naszą już 58-o letnią tradycją czas rozpocząć oficjalne przygotowania do naszego największego naukowego święta studenckiego, którym jest Konferencja Studenckich Kół Naukowych Pionu Górniczego AGH. Jej 58 edycja odbędzie się w tym roku 7 grudnia.
Serdecznie Zapraszając do udziału proponuję, by podstawowe elementy związane z organizacją, sposób zbierania zgłoszeń, przedstawiania publikacji, a także systematyki terminów były podobne do sposobu działania, który uruchomiliśmy w ubiegłym roku. Ostateczny termin zgłoszeń wypadnie gdzieś w okolicach 20-25 listopada. W celu ustalenia wszystkich szczegółów zapraszamy Opiekunów Kół Naukowych na spotkanie w październiku, jego dokładny termin podamy w kolejnym komunikacie.