Miło nam ogłosić, że w ślad za wcześniejszymi zapowiedziami Ministerstwo Nauki i Edukacji ogłosiło „nową” edycję konkursu Najlepsi z Najlepszych.

Jak Państwo widzicie słowo nową zapisaliśmy w cudzysłowie. Wynika to z faktu, że jest to tak naprawdę druga część edycji 4.0 z roku 2020. Została ona ogłoszona w w związku ze znaczącym brakiem realizacji i wydatkowania środków w edycji 2020. Szczegóły konkursu znajdziecie Państwo na stronie internetowej MEiN. Gorąco zapraszamy Państwa do działania i wnioskowania.

Proszę też przy tej okazji pamiętać, że termin 15.03 jest terminem wysyłki wniosków do ministerstwa, a te wymagają wcześniej obsługi i rejestracji przez Centrum Obsługi Projektów AGH w systemie e-COP uczelni. W tym celu, jak i w aspekcie wszelkich pytań lub wątpliwości projektowych, informacji udzielają Panie Olimpia Dębowska oraz Anna Ostachowska z COP AGH.

W konkursie mogą jak najbardziej startować również koła, które były beneficjentami w pierwszej części konkursu NzN4.0, ale przedmiotem finansowania nie może być udział w tych samych wydarzeniach, w których odbywało się finansowanie w pierwszej części konkursu. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do udziału 🙂

Kategorie: Zaproszenia