Zachęcamy do udziału w majowej 56. Konferencji Studenckich Kół Naukowych Pionu Hutniczego, która odbędzie się 9 maja br, zapraszając na to wydarzenie w imieniu Pana dr Leszka Kurcza – Pełnomocnika Rektora ds. KNPH i naszych przyjaciół hutników.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że na naszej stronie www (link poniżej) są już dostępne  podstawowe informacje dotyczące 56. Konferencji Studenckich Kół Naukowych Pionu Hutniczego, która odbędzie się w dniu 9 maja br., tradycyjnie w ramach obchodów  „Dnia Hutnika” 2019, oraz elektroniczny formularz zgłoszeniowy.

Zapraszam do udziału w 56. Konferencji wszystkich zainteresowanych członków kół naukowych naszej Uczelni.

Proszę o uważne zapoznanie się z instrukcjami przy wypełnianiu formularza.

Przypominam także, że każde zgłoszenie referatu z koła naukowego powinno być wcześniej uzgodnione z Opiekunem tego koła .

Leszek Kurcz
Pełnomocnik Rektora AGH