W imieniu Centrum Transferu Technologii AGH zapraszam do udziału w Dniu Otwartym Przedsiębiorczości Akademickiej, który odbędzie się 30.11 w Klubie Studio.

Wszelkie szczegóły dotyczące tego wydarzenia można znaleźć w pliku poniżej. Króciutko przekażemy może jedynie poniżej, że celem eventu jest przybliżenie oferty Centrum Transferu Technologii AGH oraz spółki InnoAGH, kierowanej do studentów, doktorantów, którzy w oparciu o posiadany pomysł, wiedzę, technologię, rezultaty pracy inżynierskiej, dyplomowej oraz wyniki badań budują, zamierzają budować lub rozważają budowę własnej innowacyjnej firmy start-upowej. Zapraszamy również tych, którzy tymczasem w ogóle nie myślą o własnym przedsięwzięciu biznesowym, ale chcieliby zgłębiać temat i dowiedzieć się, jak uczelnia może ich wspierać.
Swoje historie opowiedzą absolwenci AGH, którzy budują i rozwijają swój start-up. Zaprezentowany zostanie również projekt Strefa Pomysłodawcy – wsparcie dla wizjonerów i pasjonatów innowacji. W części networkingowej każdy będzie mógł skosztować wypieków małej klubowej pizzerii oraz spróbować wyrobów Browaru Górniczo-Hutniczego AGH. Serdecznie zapraszamy do udziału 🙂

Kategorie: Zaproszenia