W imieniu Działu Studentów Zagranicznych AGH oraz z rekomendacji Pana Prorektora ds Studenckich – prof. Rafała Dańko, zapraszamy Kolistki i Kolistów kół naukowych do udziału w szkoleniu pt. Kompetencje komunikacyjne z uwzględnieniem różnić międzykulturowych, realizowane w ramach programu NAWA Welcome to Poland.

Szczegóły zaproszenia przedstawiamy poniżej:
W dniach 8 i 9 marca br., w ramach projektu JOIN US-All Great Stories Begin Here!, realizowanego przez Centrum Organizacji Kształcenia, Dział Studentów Zagranicznych w Programie NAWA Welcome to Poland odbędzie się jednodniowe szkolenie pt. „Kompetencje komunikacyjne z uwzględnieniem różnic międzykulturowych”. Pragniemy zaznaczyć, że gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniu, które rekomendowane jest przez Pana Prorektora prof. Rafała Dańko.

Zapraszamy serdecznie studentów AGH do udziału w szkoleniu, które oferowane jest w ramach projektu JOIN US-All Great Stories Begin Here! realizowanego przez Centrum Organizacji Kształcenia, Dział Studentów Zagranicznych w Programie NAWA Welcome to Poland. Bliższe informacje o projekcie dostępne są na stronie internetowej

Szkolenie prowadzone jest online w języku polskim, w formie warsztatów z aktywnym udziałem uczestników i naciskiem na praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy. Efektem szkolenia będzie podniesienie kompetencji międzykulturowych, w szczególności w aspekcie komunikacyjnym, studentów AGH (polskich i zagranicznych) działających w organizacjach studenckich AGH w kontekście wielokulturowego środowiska ze szczególnym uwzględnieniem różnic międzykulturowych i specyfiki w nawiązywaniu pierwszego kontaktu ze studentem zagranicznym, a także zapobiegania potencjalnym trudnym sytuacjom wynikającym z różnic kulturowych, uprzedzeń i stereotypów.

Przewidziano dwa terminy tego samego szkolenia dla studentów AGH:
poniedziałek 8 marca 2021 (online) – wypełnij formularz zgłoszeniowy

wtorek 9 marca 2021 (online) – wypełnij formularz zgłoszeniowy
Każdy uczestnik szkolenia otrzyma stosowny certyfikat.

Kategorie: Zaproszenia