KRK InnoTech Summit

W imieniu Fundacji Kraków Miastem Startupów serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnej sesji posterowej, odbywającej się w ramach konferencji KRK InnoTech Summit w dniu 5 maraca 2019 roku. Szczegóły zaproszenia znajdują się pod http://krkinnotechstarter.pl/konferencja/.

OSKA 2019

W imieniu KN Akustyki Architektonicznej AGH oraz KN Akustyków z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu serdecznie zapraszamy na VI Ogólnopolską Studencką Konferencję Akustyków OSKA 2019, która odbędzie się w dniach 7-9.3.2019 roku w Centrum Kongresowym w Kielcach. Szczegóły zaproszenia znajdują się tutaj.

Po szkoleniu BHP (Granty Rektora 2019)

Dziękujemy wszystkim, którzy pomimo egzaminacyjnej, sesyjnej gorączki przybyli 31 stycznia do Dużej Sali paw. U2 na szkolenie BHP. Było Państwa naprawdę wielu (ponad 270 osób), pokazując jak ważną kwestią jest zachowanie bezpieczeństwa pracy przy prowadzeniu projektów. Jesteśmy przekonani co do tego, że szkolenie to było bardzo owocne. Przekazujemy także informację Więcej…