W imieniu Prorektora AGH ds. Studenckich Pana prof. Rafała Dańko, oraz pełnomocników w osobach – Pani dr inż. Joanny Augustyn-Nadziei, Pana dr inż. Pawła Janowskiego i Pana dr hab inż. Paweła Bogacza serdecznie zapraszamy do udziału w 26. Konferencji Studenckiego Ruchu Naukowego AGH, która odbędzie się w dniach 21-23.10 w Bartkowej (w DW Stalownik – https://stalownik.com.pl/).

Jest to konferencja sprawozdawcza z działań projektowych w ramach Grantu Rektora AGH 2022, obowiązkowa więc dla kół realizujących te projekty grantowe (korzystając z okazji bardzo proszę o finalizację swych projektów i ich rozliczanie). Forma uczestnictwa w konferencji będzie hybrydowa (stacjonarna lub on-line), acz zapraszamy gorąco do uczestnictwa w konferencji na miejscu – stacjonarnie (taka atmosfera tylko w Bartkowej :-)).  Dokładne informacje organizacyjne zostaną przesłane w kolejnych newsletterach, natomiast proszę już przemyśleć kto z Kolistów będzie osobą referującą (1 grant/temat referatu – 1 osoba).
Bardzo Gorąco zapraszamy chętnych członków kół naukowych, Kolistki i Kolistów do dołączenia do Komitetu Organizacyjnego konferencji. Swe zgłoszenia możecie przesłać mailowo do 10.10 na adres mailowy bogacz@agh.edu.plMożna oczywiście pozostać także prelegentem i członkiem komitetu organizacyjnego ;-).
Serdecznie zapraszamy do udziału 🙂 i już dziś dziękujemy za pomoc w organizacji wydarzenia :-).

Kategorie: Bartkowa