Pełnomocnik Rektora ds. Kół Naukowych Pionu Górniczego zwraca się z prośbą do wszystkich opiekunów Kół Naukowych o przygotowanie informacji na temat działalności Kół Naukowych w roku 2015/2016.

Przygotowany materiał pozwoli w sposób kompleksowy zaprezentować działalność studencką podczas XXI Konferencji Studenckiego Ruchu Naukowego
AGH,  która odbędzie się w dniach 21-23 października 2016.

Proponowany układ informacji:

1. Udział Koła w 56 Konferencji Kół Naukowych grudzień 2015 (z uwzględnieniem ilości referatów).
2 Udział Koła w pozostałych konferencjach studenckich, naukowych i innych.
3. Udział Koła w Grancie Rektora 2015  (z uwzględnieniem ilości realizowanych tematów).
4. Zrealizowane wyjazdy terenowe (niezależnie od źródeł finansowania).
5. Inne działania koła na polu naukowym, organizacyjnym, integracyjnym.
6. Sukcesy i osiągnięcia koła (informacje którymi warto się podzielić).
7. Pozostałe działalności koła nie wykazane w punktach powyżej.

Tak zbudowaną notkę informacyjną (najlepiej w formacie Word 2003-2007) proszę przesłać na adres email Pełnomocnika Rektora ds. Kół Naukowych Pionu Górniczego w terminie do 13 października br.

Kategorie: Bartkowa