Pełnomocnicy Rektora ds. Kół Naukowych i z Studenckie Towarzystwo Naukowe mają zaszczyt zaprosić Opiekuna Koła Naukowego oraz  przedstawiciela realizatorów każdego projektu dofinansowanego i realizowanego przez Koło w ramach konkursu „Grant Rektorski 2016” na tegoroczną XXI Konferencję Studenckiego Ruchu Naukowego „Bartkowa 2016”.

Konferencja odbędzie się w dniach 21-23 października 2016 w OW Stalownik w Bartkowej nad Jez. Rożnowskim.

Zgłoszenia uczestnictwa proszę kierować pocztą elektroniczną, wyłącznie z adresu Opiekuna koła na adres : kolanauk@agh.edu.pl   w nieprzekraczalnym terminie do dnia 12 października 2016 r. z następującymi danymi:

• imię i nazwisko,
  •  nr PESEL,
  • adres e-mail,
  •  nazwa koła naukowego
  • oraz deklaracja dojazdu: autokar lub dojazd własny.

Pozostali współautorzy prezentacji /realizatorzy projektu/ lub inni członkowie koła mogą być zgłoszeni na listę rezerwową (prosimy zaznaczyć przy zgłoszeniu – rezerwa), co stworzy możliwość przesunięcia ich na listę uczestników w przypadku pojawienia się dodatkowych wolnych miejsc.
Możliwości zwiększenia liczby uczestników ograniczają wysokość dofinansowania i możliwości techniczne obiektów. Konferencja finansowana jest z dotacji JM Rektora AGH oraz wpłat uczestników w wys. 25 zł od osoby (wpłaty uczestników po przyjeździe na miejsce konferencji).

Kategorie: Bartkowa