W imieniu Fundacji dla AGH oraz KGHM Polska Miedź S.A. (głównego partnera konkursu) zapraszamy gorąco wszystkie Studenckie Koła Naukowe AGH do udziału w niniejszym konkursie.

Jak wskazuje sama nazwa konkurs dotyczy tematów związanych z realizacją działań dotyczących szeroko pojętej ekologii i zrównoważonego rozwoju przemysłu (a więc idealnie wpisuje się w zakres działania kół w obszarze zielonym; choć oczywiście zapraszamy wszystkie koła, gdyż ekologia powinna działać w nas wszystkich), a dokładny regulamin znajduje się w pliku poniżej. Wśród jego zapisów pragniemy wskazać na pulę nagród wynoszącą 30000 złotych oraz czas do 30.04 na składanie wniosków projektowych, a także na fakt, że po ogłoszeniu wyników, poszczególne projekty będą mogły być realizowane do 30.11, wraz z prezentacją ich wyników w trakcie 63. Barbórkowej Konferencji Studenckich Kół Naukowych AGH, która planowana jest na 8.12. Jeszcze raz gorąco zapraszamy do aplikacji do konkursu, zwłaszcza w aspekcie jego wpisania się w obchodzony w naszej Alma Mater obecnie Rok Goetla (https://www.goetel.agh.edu.pl/) – Rektora AGH; Rektora trudnych czasów; twórcy teorii sozologii, która stała się podstawą budowy zasad zrównoważonego rozwoju na świecie.

Kategorie: Zaproszenia