W imieniu Pana Prorektora – prof. dr hab. inż. Rafała Dańko, Pani dr inż. Joanny Augustyn-Nadziei, Pana dra inż. Pawła Janowskiego oraz Pana prof. dr hab. inż. Pawła Bogacza bardzo gorąco dziękujemy Wszystkim Kolistom oraz Opiekunom za swą obecność na 25. Konferencji Studenckiego Ruchu Naukowego AGH, która w ostatni weekend odbyła się w Bartkowej.

Bez mała 160 osób miało okazję debatować, prezentując głównie wyniki zrealizowanych przez siebie Grantów Rektora AGH 2021 oraz Grantów Rektora AGH IDUB 2021. Dziękujemy również za przybycie na wydarzenie opiekunom kół z naszego obszaru: KN AGH Drone Engineering, KN AGH ECOnstruction, KN Lider, KN Mechaników Górników, KN Ochrony Środowiska , KN Skalnik oraz KN Zarządzanie. W wyjeździe nie brali udziału przedstawiciele jedynie dwóch spośród 48 projektów grantowych realizowanych w naszym obszarze. Wszyscy z prelegentów zaliczyli je pod względem merytorycznym :-). Już niedługo prześlemy link do zdjęć z tego jakże udanego wydarzenia. Jeszcze raz bardzo dziękujemy również studenckiemu komitetowi organizacyjnemu, w tym Kolistkom i…Opiekunom z naszego obszaru: Alicji Głębockiej i Weronice Zaczek (Kulturoznawcze KN) oraz Patrycji Maślak i mgr inż. Katarzynie Styk (KN Zarządzanie). Pragniemy również dodać, że w części plenarnej odbyło się pozagrantowe wystąpienie inauguracyjne przedstawicieli KNG Dahlta, pod tytułem „Arboretum AGH”. Bardzo Dziękujemy :-). Dziękujemy także za swą obecność na konferencji Pani Dyrektor Centrum Spraw Studenckich AGH – Pani mgr inż. Annie Klimczyk, przedstawicielowi IDUB AGH – Panu dr inż. Szczepanowi Moskwie, przedstawicielowi Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego AGH – Panu Juliuszowi Stefańskiemu oraz sternikom Akademickiego Klubu Żeglarskiego AGH. To był fantastyczny merytorycznie i integracyjnie czas. DZIĘKUJEMY :-).

Kategorie: Bartkowa