W związku ze zwiększonym natężeniem zachorowań na COVID w ostatnich tygodniach oraz zbliżającym się równolegle okresem świątecznym, w dniu wczorajszym zostało opublikowane nowe Zarządzanie Rektora AGH – prof. dra hab. inż. Jerzego Lisa.

Określa ono zasady funkcjonowania AGH w okresie 20.12.2021-9.01.2022, w tym wprowadzające na ten czas zdalny sposób prowadzenia zajęć dydaktycznych. Ze szczegółami tego dokumentu, a także opisującym go listem Jego Magnificencji można zapoznać się pod https://www.agh.edu.pl/covid-19-informacje/info/article/zasady-funkcjonowania-agh-w-okresie-swiateczno-noworocznym-20-grudnia-9-stycznia/ .
W nawiązaniu do powyższego Zarządzenia, Prorektor AGH ds. Kształcenia – Pan prof. dr hab. inż. Wojciech Łużny oraz Prorektor AGH ds. Studenckich – Pan prof. dr hab. inż. Rafała Dańko wystosowali w dniu dzisiejszym list do studentów Akademii, który przedstawiamy poniżej. W pełni dołączamy się do zawartych tam słów, prosząc Brać Kołową o odpowiedzialną postawę, dziękując także za jej dotychczasowe zachowanie. Proszę również za Panami Rektorami o ograniczenie od 10.12 (a więc bezpośrednio po naszej konferencji) do niezbędnego minimum stacjonarnych działań kół. Wszystko dla zdrowia i odpowiedniego przeżycia zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Kategorie: Ważne