Informacje Bartkowa 2017

Niezmiernie miło nam poinformować, że prace dotyczące konferencji są na ostatniej prostej. Ostatecznie do Bartkowej wyjedzie ponad 170 osób (prelegentów, opiekunów kół naukowych, organizatorów), reprezentując 115 projektów grantowych. To absolutny rekord frekwencji projektowej.

Czytaj dalej

Komitet Organizacyjny – Bartkowa 2017

Trwają intensywne przygotowania do XXII Konferencji Studenckich Kół Naukowych AGH, które w dniach 20-22.10.2017 odbędzie się w Bartkowej. Dziękujemy za zgłoszenie do Komitetu Organizacyjnego KN Nafta i Gaz oraz KN Zarządzanie. W dniu 3 października planowane jest spotkanie organizacyjne komitetu, o którego szczegółach zainteresowani zostaną poinformowani osobnym mailem.

Konferencja w Bartkowej

Znamy termin potocznie zwanej Konferencji w Bartkowej mającej na celu merytoryczne  podsumowanie i przyjęcie projektów grantowych poprzez wystąpienia ustne. W tym roku XXII Seminarium Studenckich Kół Naukowych AGH odbędzie się w dniach 20-22 października 2017 oczywiście w Bartkowej. 
Zapraszamy również do działań w Komitecie Organizacyjnym 🙂 Czytaj dalej

Relacja z „Bartkowej 2016”

W dniach 21-23 października w Bartkowej nad Jeziorem Rożnowskim, odbyła się kolejna, już XXI edycja Konferencji Studenckiego Ruchu Naukowego AGH. W jej ramach prawie 170 uczestników z ponad 100 kół naukowych naszej Alma Mater przedstawiało przede wszystkim wyniki swoich prac w projektach naukowych, realizowanych w ramach przyznanych kołom Grantów Rektora AGH 2016.

Czytaj dalej

Komunikat – XXI KSRN „Bartkowa 2016”

Pełnomocnicy Rektora ds. Kół Naukowych i z Studenckie Towarzystwo Naukowe mają zaszczyt zaprosić Opiekuna Koła Naukowego oraz  przedstawiciela realizatorów każdego projektu dofinansowanego i realizowanego przez Koło w ramach konkursu „Grant Rektorski 2016” na tegoroczną XXI Konferencję Studenckiego Ruchu Naukowego „Bartkowa 2016”.

Czytaj dalej