Zgłoszenia do KO 24. Konferencji SRN w Bartkowej

Już dziś na zapraszamy wszystkich Państwa na 24. Konferencję Studenckiego Ruchu Naukowego w Bartkowej (25-27.10.2019), wszelkie szczegóły organizacyjne będziemy przesyłać do Państwa stopniowo w najbliższych tygodniach zarówno na niniejszej stronie www, jak i mailowo. By je i całe wydarzenie jednak jak najlepiej przygotować niezbędnym jest powołanie i praca Komitetu Organizacyjnego.

(więcej…)

Komitet Organizacyjny – Bartkowa 2017

Trwają intensywne przygotowania do XXII Konferencji Studenckich Kół Naukowych AGH, które w dniach 20-22.10.2017 odbędzie się w Bartkowej. Dziękujemy za zgłoszenie do Komitetu Organizacyjnego KN Nafta i Gaz oraz KN Zarządzanie. W dniu 3 października planowane jest spotkanie organizacyjne komitetu, o którego szczegółach zainteresowani zostaną poinformowani osobnym mailem.

Konferencja w Bartkowej

Znamy termin potocznie zwanej Konferencji w Bartkowej mającej na celu merytoryczne  podsumowanie i przyjęcie projektów grantowych poprzez wystąpienia ustne. W tym roku XXII Seminarium Studenckich Kół Naukowych AGH odbędzie się w dniach 20-22 października 2017 oczywiście w Bartkowej. 
Zapraszamy również do działań w Komitecie Organizacyjnym 🙂 (więcej…)

Relacja z „Bartkowej 2016”

W dniach 21-23 października w Bartkowej nad Jeziorem Rożnowskim, odbyła się kolejna, już XXI edycja Konferencji Studenckiego Ruchu Naukowego AGH. W jej ramach prawie 170 uczestników z ponad 100 kół naukowych naszej Alma Mater przedstawiało przede wszystkim wyniki swoich prac w projektach naukowych, realizowanych w ramach przyznanych kołom Grantów Rektora AGH 2016.

(więcej…)